Soutěže 2013

 
  • Soutěž v hasičské zručnosti  –  16.2.2013, Pstruží
  • mladší žáci (Marťa Vlková, Vendy Vlková, David Stýskal) – 4. místo
  • starší žáci „A“ (Jirka Guziur, Ondra Guziur, Michal Gúth) – 2. místo !!
  • starší žáci „B“ (David Pavlásek, Natka Škapová, Marťa Koláčková) – 6. místo
  • Hadicová a uzlová štafeta  –  2.3.2013, Frýdek-Místek
  • hadicová štafeta (Natka Škapová, Marťa Koláčková, Vendy Vlková, Ondra Guziur, Pája Zemanová) – 11. místo
  • uzlová štafeta (Jirka Guziur, Michal Gúth, David Pavlásek, Marťa Vlková, David Stýskal) – 6. místo
  • Okrskové plavecké závody  –  14.4.2013, Frýdek-Místek
  • 3.-4. místo (Jirka a Ondra Guziurovi, Vendy a Marťa Vlkovy)
  • Okrskový turnaj ve vybíjené  –  20.4.2013, Morávka
  • 4. místo (Vendy a Marťa Vlkovy, Marťa Koláčková, Natka Škapová, David Stýskal)
  • Plamen 2012/2013, okresní jarní kolo  –  25.5.2013, Nošovice
  • Marťa a Vendy Vlkovy, Marťa Koláčková, Pája Zemanová, Natka Škapová, Niki Uhrová, David Stýskal, David Pavlásek, Ondra a Jirka Guziurovi
  • požární útok CTIF – 4. místo !!
  • štafeta požárních dvojic – 4. místo !!
  • požární útok s vodou – 13. místo

Celkový výsledek v ročníku 2012/2013 celoroční hry Plamen:

  • 4. místo v rámci okresu F-M (27 zúčastněných kolektivů MH) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

  • Soutěž v požárním útoku  –  9.6.2013, Ostravice
  •  Krajské kolo hry Plamen 2012/2013  –  14.-15.6.2013, Český Těšín
  • Marťa a Vendy Vlkovy, Marťa Koláčková, Pája Zemanová, Natka Škapová, Niki Uhrová, David Stýskal, David Pavlásek, Ondra a Jirka Guziurovi
  • ZPV – 7. místo !!
  • požární útok – 8. místo
  • štafeta 4 x 60m – 6. místo !!!
  • štafeta požárních dvojic – 10. místo
  • štafeta CTIF – 10. místo
  • požární útok CTIF – 10. místo
  • celkové umístění v krajském kole:   10. místo !
  • Ondráškův pohár  –  22.6.2013, Janovice
  • požární útok (David Stýskal, Vendy Vlková, Natka Škapová, Marťa Koláčková, Ondra Guziur, David Pavlásek, Jirka Guziur) – ? . místo
  • O Pohár starostky obce Krásná  –  13.7.2013, Dolní Kráná
  • požární útok (David Stýskal, Vendy Vlková, Natka Škapová, Marťa Koláčková, Ondra Guziur, David Pavlásek, Jirka Guziur) – 2. místo !!!
  • vítězství uteklo o 0,09 sekundy!
  • O pohár starosty Krajského sdružení hasičů Moravskoslezského kraje  –  31.8.2013, Slavkov u Opavy
  • štafeta 4 x 60m (Jirka Guziur, Natka Škapová, Ondra Guziur, David Pavlásek + záložní družstvo Pája Zemanová, Marťa Koláčková, David Kačmařík a David Stýskal) – 8. místo !!
  • požární útok (Jirka Guziur, Natka Škapová, Ondra Guziur, David Pavlásek, Pája Zemanová, Marťa Koláčková a David Stýskal) – 5. místo !!!
  • celkově úžasné 6. místo v rámci celého Moravskoslezského kraje !!!!!!!!!
  • to vše z vybraných 16 družstev reprezentujících 6 okresů Moravskoslezského kraje
  • mezi družstvy reprezentujícími okres Frýdek-Místek jsme byli lepší než Čeladná a umístili se tak na pomyslné první příčce
  • Sportovní den Sdružení obcí povodí Morávky  –  21.9.2013, Krásná (Haťok)
  • naši hasiči opět tvořili významnou část celého dětského družstva reprezentujícího Krásnou
  • děti se utkaly se závodníky z dalších 11 obcí v disciplínách Přenášení vody, Střelba ze vzduchovky, Hod frisbee, Překážkový běh a Skok v pytli
  • celkově se nakonec dělily o nádhernou 2. příčku s kolektivem z Nošovic, zvítězily Raškovice
  • Branný závod  –  28.9.2013, Nižní Lhoty
  • starší holky:
    • Natka Škapová – 1. místo !!!
    • Marťa Koláčková – 4. místo
    • Pája Zemanová – 5. místo
  • starší kluci:
    • Ondra Guziur – 1. místo !!!
    • David Stýskal – 6. místo
    • Kuba Foldyna – 7. místo
  • mladší kluci:
    • Davídek Kačmařík – 6. místo
  • na stanovištích dělali poprvé rozhodčí i naši instruktoři Jirka Guziur a David Pavlásek
  • Závod požárnické všestrannosti (ZPV)  –  19.10.2013, Kozlovice
  • 2. místo z 30 družstev v okrese F-M !!!!!
  • šikulové Natka Škapová, Marťa Koláčková, Ondra Guziur, David Stýskal a Kuba Foldyna