Soutěže 2012

  • Soutěž v hasičské zručnosti  –  11.2.2012, Pstruží
  • mladší žáci (Vendy Vlková, Marťa Vlková, Marťa Koláčková) – 6. místo
  • starší žáci (Ondra Guziur, Jirka Guziur, Michal Gúth, Matěj Silvestr, David Pavlásek, Natálka Škapová) – 4. místo
  • Marťa Koláčková – nejlepší čas v mladší kategorii (19:94s) !!!
  • Hadicová a uzlová štafeta  –  3.3.2012, Frýdek-Místek
  • hadicová štafeta (Natálka Škapová, Marťa Vlková, Ondra Guziur, Jirka Guziur, Michal Gúth) – 17. místo
  • uzlová štafeta (Ondra Guziur, Jirka Guziur, Michal Gúth, David Pavlásek, Pavlínka Zemanová) – 11. místo
  • Štafeta CTIF, štafeta požárních dvojic a štafeta 4x60m  –  12.5.2012, Frýdek-Místek
  • starší žáci ve spolupráci s mladšími (Ondra Guziur, Michal Gúth, Natálka Škapová, Marťa Koláčková, Pavlínka Zemanová, Vendy Vlková, Marťa Vlková)
  • štafeta 4x60m: 12. místo
  • štafeta požárních dvojic: 15. místo
  • štafeta CTIF: 14. místo
  • Požární útok s vodou a požární útok CTIF  –  26.5.2012, Fryčovice
  • starší žáci ve spolupráci s mladšími (Ondra Guziur, Jirka Guziur, Michal Gúth, David Pavlásek, Matěj Silvestr, Natka Škapová, Marťa Koláčková, Marťa Vlková, Vendy Vlková, Pája Zemanová)
  • požární útok: 13. místo
  • požární útok CTIF: 10. místo

!!! Celkový výsledek v ročníku 11/12 celoroční hry Plamen:   12. místo !!!

  • Požární útok  –  14.7.2012, Dolní Krásná
  • poprvé s náběrem (Marťa Vlková, Vendy Vlková, David Pavlásek, Pája Zemanová, Jirka Guziur, Michal Gúth, Ondra Guziur) – 5. místo
  • Sportovní den Sdružení obcí povodí Morávky  –  8.9.2012, Nošovice
  • naši mladí hasiči reprezentovali Krásnou – 3. místo
  • Branný závod jednotlivců  –  17.9.2012, Nižní Lhoty
  • mladší holky: Vendy Vlková – 8. místo
  • mladší kluci: David Stýskal – 5. místo
  • starší holky:
    • Natka Škapová – 4. místo
    • Marťa Koláčková – 6. místo
  • starší kluci:
    • Ondra Guziur – 1. místo !!!
    • Michal Gúth – 2. místo !!
    • David Pavlásek – 3. místo !
    • Jirka Guziur – 4. místo
  • Závod požárnické všestrannosti (ZPV)  –  20.10.2012, Hnojník
  • starší žáci (Natka Škapová, Vendy Vlková, Ondra Guziur, Jirka Guziur, David Pavlásek) – 4. místo