ZPV na Pražmě 15.10.2016

Dnes se konal Závod požární všestrannosti na Pražmě. Hasičata vybíhala ze známého hasičského areálu u Floriánka, kde trať zahájili střelbou, pak se procvičili v uzlech /dorostenci v optické signalizaci/, zaběhli si přeskočit příkop, zašplhat si, zahrát si na zdravotníky a určit požární prostředky. Učastníku bylo mnoho. Zrána vyběhli dorostenci a dorostenky jak družstva tak převážně jednotlivci. Po té se dostali na trať mladší družstva a nakonec starší družstva. Konec závodu byl až okolo 15h.  A výsledky našich zúčastněných:

Ondřej Guziur za dorostence 3.místo

Jakub Foldyna za dorostence 5.místo

Kristýna Vašková za dorostenky 8.místo

Družstvo starších žáků ve složení: David Stýskal, David Kačmařík, Adéla Furdzová, Adéla Gřundělová a Robin Foldyna….umístění 12. místo.

Všem gratuluji k výsledkům …:-)

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.