Ukončení hry Plamen 28.5.2016

V sobotu 28.5.2016 se v Rychalticích uskutečnilo závěrečné kolo hry Plamen. Prováděl se útok CTIF a požární útok s vodou. Naše mladé hasiče v kategorii starších ve složení: Kika Vašková, David Stýskal, David Kačmařík, Adélka Gřundělová, Robin Foldyna a Tomáš Burian opět doplnili 3 žáci z Morávky: Adéla Furdzová, Denis Napoleone a Krista Plucnarová. Pomohli nám při útoku CTIF, kdy je potřeba 9 členů k provedení této disciplíny. Moc se jim ale nevedlo, jelikož většina z  nich toto dělali úplně poprvé a měli na to velice málo času na přípravu. S časem 155,16 vteřin se umístili na 8.místě v této disciplíně.

V požárním útoku už byli přece jen zběhlejší a zkušenější a také se jim povedl s časem 26,96 se umístit v této disciplíně na 2.místě.

Po sečtení všech bodu se celkově ve hře Plamen umístili naši mladí hasiči na krásném 5.místě.

GRATULUJI 🙂

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.