Soutěž Písek

Zdarec bando. Tak vám všem gratuluji k zisku včerejšího zlata v pohárové soutěži Starosty SDH Písek. Útok, až na malilinkaté drobnůstky byl excelentní a čas 16,40 dává naději do dalších klání. Dále se musím omluvit za počáteční zmatky, které jsem při odjezdu vnesl do našich řad, holt organizace není má silná stránka. Dále se taky musím omluvit všem rodičům za pozdní návrat. Soutěž mládeže byla totiž spojena se soutěží dospělých a nastaly problémy s časomírou. Vyhlášení všech kategorií bylo až po posledním útoku dospělých a zlatý pohár jsme tam přece nemohli nechat. Dále trénink v pátek od 15.00 a potom bude pokračovat setkání všech na menší žranici. Prosím rodiče o uvolnění z důvodu zábavy. Osobně je vám pak rozvezu do dom. Tak sportu zdar a tomu našemu hasičskému zvlášť. Díky svišti. Jurka

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

1 komentář u Soutěž Písek

Napsat komentář