Huráááá opět se to rozjíždí….Fryčovický braňák

Dnes 8.4. 2017 jsme se přes veliké rozhodování rozjeli do Fryčovic na branný závod. Počasí bylo nejisté, všude mokro, chtěli jsme to vzdát, ale na poslední chvíli vykouklo sluníčko a my vyrazili. Složení Denis Napoleone /Morávka/, Davídek Kačmařík, Robin Foldyna si vybojovali nádherné 1.místo…. Dorostenci Ondřej Guziur…si zaběhl naposled pro své 1.místo a Kuba Foldyna a Katka Gřundělová pro 5.místo….Všem jim moc blahopřeji….jste skvělí….:-)

Napsat komentář

Tak soutěže se pomalu rozjížději…..

RAŠKOVICKÝ RAŠÁK dne 11.2.2017  v hale v Raškovicích

Zde se konala v sobotu soutěž 4x60m člunkově a hasičská zručnost. Naši mladí hasiči ve složení Robin Foldyna, Tomáš Burián, Adélka Gřundělová a David Kačmařík  se ve štafetě umístili na 8.místě s časem 58,88 s. V hasičské zručnosti, což je zapojení všech koncovek C a B + Savice a Koš na základně se umístili na 9.místě. Byla zde účast skoro stejných družstev jako v Brně. Takže velmi silná konkurence.

Dorostenky byly ve složení Katka a Krista, štafeta 4×60 m s časem  55,91 s na 4.místě a v hasičské zručnosti s celkovým časem 16,18 s na 3.místě.

Dorostenky Natka a Pája, štafeta 4x60m s časem 55,76 s na 3.místě a v hasičské zručnosti s celkovým časem 18,69 na 6.místě

Dorostenci Ondra a Kuba, štafeta 4x60m s časem 49,09 s na 4.místě, v hasičské zručnosti s celkovým časem 13,89 s  na 1.místě. Ondra celkově nejlepší čas ze všech dorostenců 13,5 s za spojení všech hadic. 🙂

Smíšené družstvo dorostenců David Stýskal a Nikol z Brušperku se ve všech svých disciplínách umístili na 2.místě. Štafeta čas 53,94 s a hasičská zručnost 19,70 s.

Všem soutěžícím srdečně blahopřeji a děkuji za trpělivost při vyhlašování výsledků. 🙂

Brno štafety 4x60m

21.1. se v Brně konala soutěž štafet 4x60m člunkově. Velice dobře se umístili dorostenci a dorostenky. Dorci Kuba a Ondra na 2.místě, Dorky Natka a Marťa taktéž na 2.místě a druhé dorostenky Katka a Kika na 4.místě. Starší žáci se umístili na 9.místě. Všem blahopřeji 🙂

ZPV na Pražmě 15.10.2016

Dnes se konal Závod požární všestrannosti na Pražmě. Hasičata vybíhala ze známého hasičského areálu u Floriánka, kde trať zahájili střelbou, pak se procvičili v uzlech /dorostenci v optické signalizaci/, zaběhli si přeskočit příkop, zašplhat si, zahrát si na zdravotníky a určit požární prostředky. Učastníku bylo mnoho. Zrána vyběhli dorostenci a dorostenky jak družstva tak převážně jednotlivci. Po té se dostali na trať mladší družstva a nakonec starší družstva. Konec závodu byl až okolo 15h.  A výsledky našich zúčastněných:

Ondřej Guziur za dorostence 3.místo

Jakub Foldyna za dorostence 5.místo

Kristýna Vašková za dorostenky 8.místo

Družstvo starších žáků ve složení: David Stýskal, David Kačmařík, Adéla Furdzová, Adéla Gřundělová a Robin Foldyna….umístění 12. místo.