SDH Krásná-Mohelnice na výletě

Jako odměnu za práci pro sbor během roku 2022 uspořádal výkonný výbor pro své členy zájezd. Vymyslet program uprostřed podzimu byť jen na odpoledne není zrovna jednoduché. Volba padla na Národní zemědělské muzeum. Pracoviště v Ostravě je muzeem potravin a zemědělských strojů. Sídlí v Dolní oblasti Vítkovic. A protože jsme večer chtěli strávit ve Vinařství Ambrož v Ostravě-Koblově, zdálo se to jako dobrá volba. Dokud jsme se nedozvěděli, že muzeum prochází rekonstrukcí. K dispozici byly jen expozice v přízemí a přilehlých halách. A chladné dušičkové počasí nelákalo k procházce po Dolní oblasti. Ještěže ve vinařství bylo teplo, útulno a veselo.

https://hasicikrasnamohelnice.rajce.idnes.cz/2022__u_Ambroze_0511

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.