NETRADIČNÍ LIGA V POŽÁRNÍM SPORTU 2021

V roce 2015 jsme založili tradici soutěže O pohár starosty SDH Krásná-Mohelnice.  A abychom byli trochu zajímavější, vypůjčili si pravidla soutěže ze slovenských Bzin. Přes všechny projevy nelibosti soutěžících družstev jsme vytrvali. V roce 2019 dozrála myšlenka založit Netradiční ligu v požárním sportu.

V letošním roce proběhl její 3. ročník. A po loňském nejistém výkonu byli letos naši muži naprosto nepřekonatelní. Nejenže vybojovali 1. místo a putovní svatý Florián bude bydlet v naší hasičské zbrojnici. Získali i několik ocenění v rámci All Star týmu. Netradiční ligy se zúčastnilo i naše družstvo žen, které letos hlavně sbíralo zkušenosti.

Vyhodnocení 2. i 3. ročníku Netradiční ligy se uskutečnilo 30. října 2021 v hotelu Trávný. A prý bylo skutečně veselo.

Výsledky 3. ročníku Netradiční ligy v požárním sportu:

Kategorie muži:

 1. Krásná Mohelnice
 2. Lhotka
 3. Palkovice
 4. Staré Město
 5. Žabeň B
 6. Pražmo
 7. Krmelín
 8. Nižní Lhoty
 9. Žabeň A

Kategorie ženy:

 1. Lhotka
 2. Pražmo A
 3. Nošovice
 4. Pražmo B
 5. Krásná Mohelnice

All Star tým :

 • Koš – Krásná Mohelnice
 • Náběr – Krásná Mohelnice
 • Stroj – Krásná Mohelnice
 • Béčka – Lhotka ženy
 • Rozdělovač – Krásná Mohelnice
 • Levý proud – Krásná Mohelnice
 • Pravý proud – Žabeň

Zvláštní ocenění:

 • Černý kůň – Staré Město
 • Překvapení – Krásná Mohelnice
 • Nejlepší soutěž – Pražmo
 • Smolař roku – Pražmo muži

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.