Místek-Bahno – pohárová soutěž

Soutěž O pohár SDH proběhla v Místku-Bahně 10. 7. 2021.  Náš sbor reprezentovalo družstvo mužů i žen. Prezentace proběhla v 13 hodin. Sjelo se celkem 11 družstev:                5 ženských a 6 mužských.

Soutěž byla netradiční: levý proud z jedné hadice C sestřikl plechový plamínek. Po té se napojilo druhé céčko a proudař sestřikával terč s elektronickou časomírou.

Pravý proudař musel provléct hadici pod překážkou, tu pak přeskočit a až po překonání překážky zapojoval proudnici na hadici a sestřikával terč s elektronickou časomírou.

Naši muži i ženy si počínali skvěle a umístili se na 1. místech. Získali poháry za konkrétní soutěž i poháry putovní. Byly oceněny i nejlepší časy proudařů.Za muže měl nejlepší čas David Kačmařík a za ženy Adéla Gřundělová.

Všem gratulujeme

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality, Soutěže. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.