Sobota na „Haťoku“

SDH Krásná-Mohelnice 27. července 2019 uspořádal 4. ročník soutěže v požárním sportu – O pohár starosty SDH Krásná-Mohelnice. Setkali jsme se na výletišti v Haťoku.

Dopoledne soutěžili Mladí hasiči – jedno družstvo mladších – pět družstev starších. Zvítězili mladší žáci z Morávky a starší žáci z Krásné. Až na několik výstražných kapek nic toto milé setkání nezkazilo.

V letošním roce vznikla nová liga v požárním sportu – základním pravidlem je netradiční pojetí požárního útoku. SDH Krásná-Mohelnice se se svou pohárovou soutěží rovněž zapojil. Díky této skutečnosti byla účast velmi bohatá – 6 družstev žen a 13 družstev mužů. Nechyběli ani hasiči z DHZ Bziny – ženy i muži. Vítězství si odvezly ženy z Morávky a muži z Krásné-Mohelnice.

Program vyvrcholil tradičním Letním karnevalem, který každoročně pořádáme pro veřejnost

 

Dana Nalepová, místostarosta SDH Krásná-Mohelnice

 

https://hasicikrasnamohelnice.rajce.idnes.cz/2019_O_pohar_starosty_2707

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.