Soutěž O pohár starosty SDH Krásná-Mohelnice – 3. ročník

V sobotu 21. července 2018 se na Haťok z blízka i daleka sjely k pohárovému klání družstva mladých hasičů, mužů hasičů a žen hasiček …

Dopoledne soutěžila 3 družstva mladších žáků (Krásná A, Krásná B a Vyšní Lhoty) a 5 družstev starších žáků (Dobrá, Mohelnice, Nižní Lhoty, Pražmo a Vyšní Lhoty). Vítězné poháry si odvezli mladí hasiči z Krásné A a z Dobré.

Odpoledne dorazila družstva mužů z Bzin, Horních Domaslavic, Mohelnice I., II. a III., Nižních Lhot, Nošovic, Ostravy-Michálkovic, Pražma a Starého Města.  A nechyběly ani ženy ze Bzin, Mohelnice a Pražma. Zvítězily ženy z Pražma a muži z Mohelnice II.

Za úžasného počasí se sešla úžasná parta, která vytvořila úžasnou atmosféru. Děkujeme všem za účast v naší, díky Bzinám mezinárovní soutěži a těšíme se na příští ročník.

Několik mnoho fotografií najdete na:

https://hasicikrasnamohelnice.rajce.idnes.cz/2018_O_pohar_starosty_2107/

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.