Okresní kolo v požárním sportu 2018 dorostu, žen a mužů

V neděli 20. 5. proběhla závěrečná část okresní soutěže dorostu. Postup na krajské kolo si vybojovala družstva dívek i chlapců z Raškovic a jednotlivci Natálie Bojkováze Skalice, Daniela Jurečková z Rychaltic, Barbora Funioková z Lučiny, Jakub  Foldyna z Krásné-MohelniceVojtěch Zajac a Filip Kaloč z Nošovic. Přejeme všem hodně úspěchů ve vyšších kolech. Hlavně Kubovi ať se mu v krajském kole daří.

výsledky dorostu zde:  http://www.oshfm.cz/wp-content/uploads/2018/05/dorost18-1.pdf

Naše ženy a muži taky dopadli velice dobře. Tímto jim všichni gratulujeme za krásné reprezentování našeho sboru a přejeme jim hodně dobrých sportovních úspěchů.

 

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.